ksiazki.tv | Goniąc króliczka
admin

13 października 2008

Zerknijcie szybko na ksiazki.tv. Wstukujecie to w adresie i już! Pod znamienną datą 13 października widnieje filmowa prezentacja „Gonić króliczka”. Ale „13” zadziałała. Namaszczono mnie z lekkim przekrętem, czyli „Goniąc króliczka”. Ale, nie bądźmy drobiazgowi!

Autorem zdjęć jest Andrzej Jastrzębski, absolutny geniusz i cudny, dobry człowiek. Montażem zajął się oczywiście drugi geniusz – Piotruś Warchoł, który zawsze mi wkleja w blogu te dziwne znaczki, co to się potem otwierają jako link, albo coś takiego. Utwór wykorzystany w filmiku to „Skrzypek” Orkiestry Dni Naszych, zespołu z Siedlec! Przy utworze tym galopowałam na weselu Baśki i mam po nim zakwasy.

Filmik miał powstać w kwietniu, ale miałam problemy z doborem muzyki. Chciałam wykorzystać „Króliczka” Skaldów, ale zespół dał mi zaporowe warunki finansowe, choć miało być symbolicznie. No i się zablokowałam. Na parę miesięcy. Do dnia ślubu „Króliczka”Baśki, kiedy to na mnie spłynęło olśnienie: to jest to! Autor tekstu i muzyki Jurek Kobyliński dał mi ZA DARMO pełne prawa do wykorzystania utworu. Normalnie kocham go!

PS

Dla ułatwienia zamieściłam filmik także na blogu: z prawej strony od góry pojawiła się nowa strona: Wstrząsająca historia jak „Gonić króliczka” powstawało.

Jak będziecie mieć doła, to sobie kliknijcie.

PS2

Na końcu widać mój nowy traktorek kosiarkę. Żałujcie, że nie słyszycie, jak podczas jazdy śpiewam! Pawarotti wysiada!6 komentarzy do “ksiazki.tv”

 1. Niemariola Niezaczyńska mówi:

  No dobra! Filmik fajny traktorek też. Mam też taki. A skoro to wszystko przez „Gonić króliczka”, to mam nadzieję, że jeździ Pani na traktorku zajęczym skokiem. Ja to tempo bardzo lubię, a że moje hektary nie zostały swego czasu zbronowane to mam, że się tak wyrażę niezłe rodeo ujeżdżając mój traktorek własnie zajęczym skokiem po wertepach.
  Może by tak wyścigi traktorków zorganizować???
  Pozdrawiam

 2. admin mówi:

  Wyścig? Zawsze! A o niezbronowanych hektarach coś wiem… Moje tez takie są! Ja na wszelki wypadek już zaczynam trenować. W sekrecie. Przed tym wyścigiem:))

 3. lucyolejniczak mówi:

  Filmik super! A Ty na pewno nie jesteś tą małpą w czerwonym, co to w Szarych Szeregach…? Eee… coś mi się chyba pokręciło z tymi kolorami.
  Ważne, że JESZCZE żyjesz :))))

 4. prowincjonalna_nauczyciela mówi:

  ODN jest porywające:) Od dwóch lat bywam na ich koncercie w sierpniu na Mazurach i nieustannie pozostaję pod ich urokiem. W tym roku odkryłam Duchy (ten sam skład, ale inna muzyka) i wszem i wobec zachęcam do słuchania (http://www.duchy.art.pl/). Wszystkie piosenki są świetne, ale najgoręcej reklamuję Mikaszówkę.

  Podzieli się Pani wrażeniami?

  Pozdrawiam serdecznie

 5. admin mówi:

  Ty Lucy zawsze trafiasz w sedno! JESZCZE żyję:)))

 6. admin mówi:

  Prowincjonalna Nauczycielko! Oczywiście, że się podzielę, zaraz jak tylko wysłucham. A mogę to uczynić w redakcji, bo mój radiowy internet na Smoczym Polu, to trochę taka imitacja PRAWDZIWEGO internetu. Do red. zajrzę niebawem, bo dziś jestem na urlopiku! A ODN kocham całym sercem, bo są, kurde, energetyczni bardzo.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats