krótko | Goniąc króliczka
admin

8 stycznia 2009

Piszę krótko: Gucio będzie operowany rano, wszystko chyba zacznie się o 9.  Oczywiście, nie zasnę. Jutro mam dyżur w redakcji, ale nie wiem, na ile będę przytomna.

Kocham tych lekarzy, że tak walczą o Gucia. A Gucio jest twardziel, nie znam nikogo drugiego tak dzielnego. Wiem, że człowiek tak naprawdę jest w chorobie bardzo samotny, nawet, gdy ma przy sobie bliskich. Powiem wam, że trzymamy się dzielnie tylko dlatego, że On się trzyma. Nie skarży się, cierpi w milczeniu. Jak może, to dowcipkuje.

Jutrzejszej operacji boimy się bardzo. Bądźcie z nami. Gucio potrzebuje waszej dobrej energii i dobrego słowa. Ja też.14 komentarzy do “krótko”

 1. Tina mówi:

  Trzymam kciuki milion (do potęgi entej) razy mocniej niz poprzednio!

 2. wiolka mówi:

  CAłYM SERCEM KOCHANI JESTEM Z WAMI

 3. Bolek Białas mówi:

  Będę trzymał kciuki. A Ty się nie zamrtwiaj bo mu złą energię przekazujesz – tak mówią bioenergoterapeuci. Ja w to nie wierzę, ale może to dotyczy też tych co nie wierzą.

 4. lucyolejniczak mówi:

  Będę z Wami myślami. Musi być dobrze.

 5. malgosia s mówi:

  Kochana, ściskam Was wszystkich z całych sił. Wierzę, że będzie dobrze, bo nie może być inaczej. O dziewiątej będziemy tu wszyscy w Warszawie intensywnie myśleć o Guciu.

 6. nitencja mówi:

  kciuki i pazurki zaciśnięte ….

 7. admin mówi:

  Operacja skończyła się po 14. Trwała przeszło 5 godzin. Gucio jest na OIOM. To jedna z nielicznych tak rozległych operacji w Polsce. Strasznie się boimy. Wierzę w Gucia. Przed chwilą nakrzyczałam na niego mentalnie, żeby walczył. Wierzę w niego. To twardziel! Wierzę w niego.

 8. K mówi:

  Mariolko, jestem z Wami

 9. Ania Korzeniecka mówi:

  Gutek to twardziel nikt mu nie da rady, ja go znam i wiem że będzie z nami do późnej starości i jako stare dziady będziemy wspominać te trudne chwile- „Docent” Artur K.

 10. Jarosław Gierszon mówi:

  Mariolcia,
  dołacza się Poznań – uściski i kciuki od Rzeczownika.

 11. admin mówi:

  Gucio przytomny, gada, umył zęby! Guciowa mu pomogła. Dobrze przesyłaliście energię! Dzięki! Musi wracać do zdrowia i odzyskać siły. Ale twardziel.

 12. ania w. mówi:

  GUCIO jest niesamowity,ale też Guciowa,Olcia i Ty również moja kochana Mariolciu!Wierzę,że już będzie coraz lepiej.I po prostu modlę się…jestem z Wami całym sercem i bardzo WAS kocham.

 13. lucyolejniczak mówi:

  Uff…! Ale tak właśnie miało być:)

 14. Maciej Sobieszczański mówi:

  Ufff…

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats