Nie mam słonia! | Goniąc króliczka
admin

 29 października 2009

Nie mam słonia! Co za ulga! A wszystko przez idiotyczny sen.

Przyśniło mi się, że przywiozłam sobie na Smocze Pole żywego słonia. Bardzo fajny był, zadomowił się na dobre. I zaczął mnie stresować, bo to wielka odpowiedzialność mieć słonia.  Po tygodniu trzeba go było odwieźć. Ciężarówka czekała, a on nie chciał na nią wejść. Zdenerwowałam się nieprzytomnie. W dodatku akcję pakowania słonia na cieżarówkę nadzorowała Justyna, sama w mocno zaawansowanej ciąży.  Więc ja się jeszcze bardziej denerwoałam, bo gdzie kobietę w ciąży angażować do wywózki słonia!

Justyna ciskała gromy z oczu, ale słoń nic sobie z tego nie robił. Ja odchodziłam od zmysłów. W dodatku uznałam, że ta ciężaówka jest do dupy, bo słoń, jak go już zdążyłam poznać, na pewno w drodze zeskoczy. I jeszcze coś sobie zrobi! I będę miała rannego słonia. I kobietę w ciąży, która jak nic, będzie się pchała pomagać.

Denerwowałam się tak okrutnie, że aż się obudziłam. I wiecie co? Jak dotarło do mnie, że to sen, aż usiadłam i jęknęłam w ekstazie:

– NIE MAM SŁONIA! NIE MAM SŁONIA!

Nawet sobie nie wyobrażacie, jaka byłam szczęśliwa.

Kochani. Jeśli coś was gniecie, macie dzień do niczego, wszystko was wkurza, pomyślcie sobie o tym szczęściu. Że nie macie słonia. Pomaga.

A na ręce obezwładnionej przez piłę mechaniczną zrobiły się strupki! Aż mnie korci, żeby je zdrapać. Ale poczekam do poniedziałku, do zdjęcia szwów.

LUDZIE!!! NIE MAM SŁONIA!!!8 komentarzy do “Nie mam słonia!”

 1. lucyolejniczak mówi:

  Dobre 🙂 Chodzę od paru dni jak struta, chandra-gigant mnie dopadła i nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Ale teraz, jak sobie uświadomiłam, że faktycznie NIE MAM SŁONIA to jakoś od razu mi się lepiej zrobiło. Potrafisz pocieszyć człowieka 🙂

 2. Ewa mówi:

  A ja ostatnio często czuję, że właśnie mam słonia… I nawet świadomość, że tak naprawdę go nie mam, niezbyt podnosi mnie na duchu…

 3. admin mówi:

  Hmmm… No jeszcze przydałaby ci się taka Justyna w zaawansowanej ciąży, która by ci tego słonia chciała zapakować na ciężarówkę… I mówię ci: budzisz się, słonia nie ma, a Justyna cała bezpieczna kompletuje pieluchy w zaciszu domowym.

 4. admin mówi:

  Nooo… Ja dziś jak głupia darłam się do Guciowej przez telefon: NIE MAM SŁONIA he, he, NIE MAM SŁONIA ha, ha. I w końcu Guciowa też zarżała z radości, ale tak jak jakoś zazdrośnie:
  – Ale ci dobrze…

 5. Justyna mówi:

  To poczekaj aż ja Ci w tej zaawansowanej ciąży na Smocze Pole przyjadę to poczujesz jednak, że tego słonia masz… I na ciężarówkę też niekoniecznie będę chciała wejść 😉 Bo jak to, ciężarówka na ciężarówce?

 6. admin mówi:

  Justyna! Ty nie widziałaś swego wzroku! Ja na miejscu słonia bym wskoczyła na tę ciężarówkę i siedziała jak myszka. To był jednak szalony słoń.

 7. Guciowa mówi:

  Nie zazdrośnie, tylko z lekkim niepokojem, czy aby tylko rękę Ci szyli i nic przy głowie nie majstrowali? 😉
  Ale wygląda na to, że wszystko w porządku i cieszę się, że chociaż Ty nie masz słonia!!!

 8. admin mówi:

  Tak. Ulga, że się nie ma słonia dorównuje chyba jego wadze i gabarytom.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats