Byłam w Empiku na Nowym Świecie! | Goniąc króliczka
admin

28 maja 2008

Wczoraj o godz. 17.00 miałam spotkanie w Empiku przy Nowym Świecie w Warszawie! Poprowadził je ze swadą Bartek Szumowski. To była znowu wspaniała okazja do spotkania z przyjaciółmi. Wrażenia mam bardzo dobre. Może to i fajna formuła, że autor gada jak najęty, klienci Empiku chodzą za swoimi sprawami, ale zaintrygowani przychodzą do kawiarenki, siadają, patrzą, słuchają… Nawet pracownicy Empiku, których widziałam ze swego miejsca życzliwie nadstawiali ucha. Pozdrawiam ich wszystkich!


Dla mnie ten wieczór był szczególnie miły. Nie dość, że po „produkowaniu się” spędziłam cudowne chwile z najwspanialszymi przyjaciółmi na świecie, to jeszcze poznałam Małgorzatę Gutowską-Adamczyk, autorkę przezabawnej „Serenady”, „Niebieskich nitek”, „110 ulic”, „220 linii”, a także scenarzystkę „Tata, a Marcin powiedział”. Pani Małgosia wydaje jesienią kolejną powieść „Trzynasta poprzeczna”. Jest przemiłą osobą. Bardzo się ucieszyłam, że poznałam ją osobiście. Mówię wam: pod każdym względem było to sympatyczne doświadczenie! Moje pierwsze spotkanie w Empiku!

Na zdjęciach widzicie: Bartka prowadzącego spotkanie z autorką „Gonić króliczka” oraz panią Małgosię.

 2 komentarze do “Byłam w Empiku na Nowym Świecie!”

  1. lucyolejniczak mówi:

    Gratuluję empikowego spotkania:) A kiedy spotkanie w Krakowie?

  2. admin mówi:

    Lucy, jeszcze nie wiem! Na lipiec planuję Gdańsk. Jeśli uda mi sie połączyć wystawę psów w Gdyni z empikowym spotkaniem, to lipiec będzie należał do wybrzeża. Kraków zapewne po wakacjach!Na pewno dam znać!

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats