Twardzielki poszły w świat! | Goniąc króliczka
admin

14 stycznia 2010

No, dobra… To powiem o niespodziance…Zgodnie z umową wysłałam do wydawnictwa Red Horse książkę „Gonić króliczka II” (to roboczy tytuł, sugeruję wydawnictwu tytuł „Dobrze jest!”). Ale jest jeszcze coś…. Równolegle nad książką dla RH pracowałam nad kolejnymi dwoma pomysłami! Jeden z nich zakończyłam i wysłałam w świat. To powieść „Jak to robią twardzielki…”. Drugi jest w trakcie „mąk pańskich” czyli twórczych. To się nazywa „płodna pisarka”. Ha!

Czekam teraz niecierpliwie na odpowiedź z wydawnictw, do których wysłałam Twardzielki. Trzymajcie kciuki! Zapewniam, że w Twardzielkach czeka was spora dawka śmiechu!

Pewnego pięknego dnia moja droga redakcja została zmuszona do intensywnego myślenia nad tytułem powieści. Wiadomo, że najlepszy w tytułach jest kolega Darek. O rany! czego to on nie wymyślał! I chyba wszystko było dobre! Stanęło w końcu na „Jak to robią twardzielki…”

Aniu z Sanoka! Dziękuję za pomoc przyjacielsko-redaktorsko-korektorską!

Wiolu! Czytaj, bo czekam na opinię!

Justyna! Dzięki za podnoszenie na duchu!

A wy kochani: trzymajcie kciuki za Twardzielki. Ja w nie wierzę!

Ot, surpriza, co?10 komentarzy do “Twardzielki poszły w świat!”

 1. ania s. mówi:

  „spora dawka smiechu” – skromnie reklamuje swoje najnowsze dziecko nasza mariolcia – hahaha. pozwola Panstwo, ze wyjasnie. „twardzielki” czytalam no… co najmniej pare razy. i za kazdym razem mnie zabijaly! smiechem. nie sadzilam, ze to w ogole mozliwe, zeby smiac sie z czegos, co sie zna, w dodatku kilkakrotnie. a jednak.
  my, szczesliwcy, ktorzy mamy przywilej znac autorke we wlasnej nieposkromionej osobie, wiemy, do czego jest zdolna. ale w tej ksiazce przeszla sama siebie! wylam, no wyyyyyylam, co sie tu bede silic. alez ta baba ma pioro! a do tego umiejetnosc celnego puentowania jednym, niby od niechcenia rzuconym slowem…
  ZACZYNSKA, TY TWARDZIELKO, JESTES BOSKA.

 2. admin mówi:

  Anno z Sanoka, dzięki za łaskawość! Oby jeszcze wydawnictwom się spodobało!

 3. kasia mówi:

  A ja ??!! 🙁 Kurde i pisze mi że moja odpowiedź za krót5ka jest ! to teraz jest długa. Brak słoneczka , wszedzie biało i ślisko – Chcę się pośmiać. buuuu

 4. kasia mówi:

  ooo a tu jeszcze taka opinia o Twardzielkach powyżej ….

 5. admin mówi:

  Kasiu! Surpriza jest większa niż myślisz. Jesteś w Twardzielkach. Yorczki oceniasz…. No i jest Józek Friendly. Ma wielką scenę! To dzięki tobie. I co ty na to?

 6. kasia mówi:

  yorczki ??!! Ja chcem , ja chcem PRZECZYTAĆ . Ooo to teraz jeszcze bardziej rozbudziłaś moją ciekawość :->

 7. admin mówi:

  Poczekaj niecierpliwa istoto! Surpriza to surpriza

 8. kasia mówi:

  wrrr …. Chcesz mnie wyykończyć TY niedobra kobieto :-P.

 9. kasia mówi:

  no to ja już jeden poczekałam 😀 …..i co?

 10. admin mówi:

  Pockaj Kaśko mówia ci! W końcu jesteś twardzielką, nie?

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats