Ale było!!!! | Goniąc króliczka
admin

18 czerwca 2010

O rany! Piszę krótko, bo jeszcze dochodzę do siebie. Dłuższa relacja może jutro:)). Ale było! Spotkanie autorskie odbyło się w NoveKino Siedlce w największej sali na 317 miejsc… Przyszło tyle ludzi, że zabrakło miejsc siedzących, więc siadano na schodach i jeszcze kilka osób stało w przejściu! A potem przez 2 godziny podpisywałam książki. Wzruszyły mnie czytelniczki, które przyjechały z Łosic, Łukowa, Radzynia Podlaskiego…  Byli też cudowni goście z Warszawy i Janowa Podlaskiego!

Po spotkaniu wielką niespodziankę zrobiła mi restauracja Bollywood Hollywood, zapraszając wszystkich na poczęstunek, a dla mnie… w prezencie… sprowadzając tancerki, które wykonały najprawdziwszy… taniec brzucha! Mało się nie popłakałam ze wzruszenia.

A w ogóle to wjechałam na scenę wypasioną hondą (a właściwie zostałam wwieziona przez sympatycznego motocyklistę).  Nasze zabawne filmiki o bohaterach „Twardzielek” wzbudzały salwy śmiechu (autorem jest Andrzej Jastrzębski), więc atmosfera była cudowna! Wszyscy uchachani, radośni, mili dla siebie… Kocham tych ludzi.

Moje kochane dziewczyny z redakcji też zrobiły mi niespodziankę: przyszły w czarnych koszulkach z napisem od frontu „Twardzielka”, a na plecach z okładką książki. No i też dostałam takę koszulkę:))).

Potem zamieszczę zdjęcia, teraz muszę ciut odespać.

Ale było!!!!22 komentarze do “Ale było!!!!”

 1. Tina mówi:

  Potwierdzam, działo sie! Było czadowo! Takiej promocji jeszcze nie widziałam. Bez kitu!

 2. Justyna Kopeć-Stępnik mówi:

  Mariolu, raz jeszcze gratuluję. Cudowny wieczór, pełen „zaskoczeń”. To jedna z najlepszych promocji, w jakich kiedykolwiek brałam udział. Atmosfera CUD. A przy „Twardzielkach” późną nocką usnęłam (z nadmiaru wrażeń popromocyjnych). Buziaczki 🙂

 3. lucyolejniczak mówi:

  Cholera, wcale nie żałuję, że mnie tam nie było…WCALE!
  Czekam na relacje. Gratuluję tych tłumów!

 4. Ewa mówi:

  Było cudnie, wesoło i w ogóle ale było!!!!
  Po raz pierwszy byłam na wieczorze autorskim i cieszę się, że był to Pani wieczór autorski- warto było! Gratuluję hondy, motocyklisty, filmików i przyjaciół. Pozdrawiam.

 5. Ewa Sarnie Oczy czyli TWARDZIELKA mówi:

  Aleeee!!!! się działo! I dobrze. Dawno Siedlce nie oglądały takiej imprezy. Doskonałe spotkanie z ogromną garścią humoru. Filmiki – palce lizać! Zamawiam taki i już. Na poprawę nastroju – jak znalazł. No i ogłaszam, że znalazłam się w gronie TWARDZIELEK ! (Przynajmniej z dedykacji ! A co ! Babci też wolno!) Tak trzymaj! (Właściwie w tekście powinny być same wykrzykniki!). Jak opowiadałam w pracy jak się świetnie bawiliśmy dziewczynom się zrobiła zazdrość, ot co!

 6. Tomek Markiewicz mówi:

  Mariola, jestem pod wrażeniem. Wieczór – pierwsza klasa, było pysznie!!! Natura bogato obdarzyła Cię talentami, które już przy pierwszym kontakcie budzą zainteresowanie i przychylność, a cóż dopiero mówić o bliższej z Tobą znajmości! Gdyby nie PONCZ (prawdziwy twardziel), napisałbym więcej (haha),a tak idę leczyć kaca…Ściskam mocno i gratuluje!

 7. nitencja mówi:

  a zdjęcia będą??

 8. ala mówi:

  Gratulacje Mariolu! 🙂
  A nie masz tam jakiego filmiku z tego wieczoru, który można by obejrzeć np. na Youtube? Tym sposobem my też moglibyśmy chociażby na odległość ale jednak uczestniczyć w tym wydarzeniu…Albo chociażby zdjęcia

  serdecznie pozdrawiam
  Ala

 9. admin mówi:

  Będzie filmik! Będzie! Ino się ogarnę, bo po tak wstrząsających emocjach to trzeba dojść do siebie:)))

 10. admin mówi:

  Będą! Czekam aż fotki spłyną:))

 11. admin mówi:

  Dzięki Tomuś! Twardziel poncz też mnie dopadł. Dziś tylko rosołek i rosołek…

 12. admin mówi:

  Twardzielko ty moja, cieszę się, że się podobało!

 13. admin mówi:

  Jezu kochany! A było podejść i stuknąć w plecki! Znamy się z bloga, to i oko w oko byśmy stanęły!

 14. admin mówi:

  Ale ja i tak o was, literatkach wspomniałam… To jakbyście były pisarki wy moje kochane!

 15. admin mówi:

  Ha! Czyli prosto z wieczoru do lektury? Takich czytelników kocham! Cieszę się Justynko, że byłaś, bo prawdziwa z ciebie Twardzielka!

 16. admin mówi:

  Tinka! Dzięki za wsparcie!

 17. Kasia Hordyniec mówi:

  Cieszę się Twoją radością. Mam nadzieję, że nie zapomniałaś o moim liście, a zresztą jeżeli tak, to nic, bo przecież głównie był do Ciebie. Żal mi nie powiem co ściska – Mariola na Hondzie, to musiał być widok!!! Niech ci się darzy w sprawie sprzedaży 🙂

 18. admin mówi:

  Kasiu! List został odczytany głośno i wyraźnie i nawet dostał brawa. Odczytałam go, gdy mówiłam o znanych mi twardzielkach:))) W tygodniu przejrzę dopiero materiały z wieczoru, to jak jest nagrane wielkie czytanie, to ci jakoś prześlę, czy co.

 19. Kasia Hordyniec mówi:

  mam nadzieję, ze jakieś filmiki zamieścisz u siebie via youtube.

 20. wiolka mówi:

  Mariolciu bardzo żałuję,że mnie tam nie było-sercem i duchem byłam z Tobą. HONDA i pewnie GOLDWING-no KOCHANA aż strach pomyślEć-na czym, bądz czym wjedziesz podczas następnego WIECZORU PROMUJACEGO…….HA -TRZECIĄ KSIĄŻKĘ…
  Mariolciu,mam nadzieję,że różowy balonik podziałał i dalej nigdy nas nie zawiedzie-TY już wiesz w czym rzecz.
  Jestem szczęsliwa razem z Tobą-całuję i ściskam -wszystkie/wszystkich forumowe/ych TWARDZIELKI I TWARDZIELI.
  POZDRAWIA -TWARDZIELKA Z URODZENIA/JUŻ W LONIE MATKI MUSIAŁAM DZIELNIE WALCZYĆ Z WŁASNĄ PĘPOWINĄ-KTÓRA OWINĘLA MI SIĘ WOKÓŁ SZYI/ -NO I UDAŁO SIĘ- JESTEM I ŁĄCZĘ SIĘ Z WAMI TWARDZIELKAMI.

 21. admin mówi:

  No, ale na Trzeciej, to już będziesz, mam nadzieję!!!

 22. admin mówi:

  W tygodniu je zrobimy:)))

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats