„Gonic króliczka” w „Z życia wzięte”! | Goniąc króliczka
admin

7 sierpnia 2008… 3 godziny później Właśnie dostałam maila od Marty Kucharz z mojego wydawnictwa RED HORSE . Przysłała mi skan z „Z życia wzięte”, któreż to czasopismo wręczało „Gonić króliczka” jako nagrodę w konkursie! Ale fajnie! Poza tym zajrzałam do recenzji zamieszczanych w merlin.p l. Oto co napisano ostatnio: Magdalena Mościńska, 18.07.2008: „Świetna! Gorąco polecam! Idealna dla tych osób, które potrzebują czegoś, co by ich szybko postawiło na nogi, pomogło wyjść z dołka psychicznego, wprawiło w dobry humor, dało trochę do myślenia… Nie tuczy jak „tona” czekolady, nie masz po niej kaca, nie odpowiadasz na mnóstwo pytań psychiatry, czekając na jedną odpowiedź, a za to zyskujesz dobry humor i to „coś”, czego ci teraz właśnie potrzeba…” Wiecie co? Dla takich chwil warto pisać! Nawet dla tej recenzji obok: Zuza diction, 18.05.2008 : „Banalna… ale sympatyczna. Nie doczekałam się aż takiej dawki humoru, jakiej po recenzji książki się spodziewałam. Taka troszkę Barbara Cartland przełożona na współczesność i realia naszej społeczności. Mogę polecić do przeczytania po czymś smutnym… ot tak dla odprężenia.” Ale jest też recenzja powyżej, widzimisie, 24.04. 2008 : „Romans? To nie dla mnie – pomyślałam, gdy ktoś polecił mi tę książkę. Dla spokoju sumienia (i otoczenia) z bardzo sceptycznym nastawieniem zasiadłam do czytania. I to był błąd. Ogromny… Powinnam wcześniej wybiegać psa i zrobić zapas herbaty, bo oderwać się było ciężko. Zabawne gry słowne, złośliwe celne komentarze naszej swojsko-polskiej rzeczywistości, rozbrajające dialogi – to wszystko czyni króliczka wartym pogoni.”

PS. Kurczę, nie mogę wstawić tego skanu, żebyście zobaczyli, a Piotrusia naszego geniusza komputerowego nie ma! Jest na urlopie! Musicie poczekać, aż wróci.5 komentarzy do “„Gonic króliczka” w „Z życia wzięte”!”

 1. lucyolejniczak mówi:

  Gratulacje! Teraz, to się posypią recenzje, zobaczysz 🙂
  Wiem, jak to cieszy 🙂

 2. admin mówi:

  Chciałabym wszystkim osobiście dziękować! Każda wzmianka, każde dobre słowo zachęca do dalszego pisania. Lucy! Nie mogę się doczekać twojej nowej powieści! Uwielbiam twój styl!

 3. lucyolejniczak mówi:

  Dzięki za dobre słowo 🙂 Właśnie skończyłam parę dni temu i w przyszłym tygodniu wysyłam do wydawnictwa. Trzymaj kciuki!

 4. Nitencja mówi:

  Tylko nie osiadaj na laurach 🙂 Tylko szykuj kolejną książkę 🙂

 5. admin mówi:

  Szykuję, szykuję! Z kopyta ruszę po wakacjach, bo teraz jest wiele rzeczy, które mnie odciągają od pisania. Ale palce swędzą…

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats