Kultura Siedlecka mnie przepytała | Goniąc króliczka
admin

1 marca 2013

Agnieszka Janiszewska, redaktor naczelna Kultury Siedleckiej przepytała mnie gruntownie. Oto link do wywiadu, który ukazał się na stronie miesięcznika. To dłuższa wersja rozmowy. Krótsza ukaże się  w papierowym wydaniu razem z recenzją „Szkodliwego pakietu cnót”. Recenzji jeszcze nie znam.

Wywiad w Kulturze Siedleckiej

Muszę się też pochwalić świetną recenzją na stronie Czytajmy Polskich Autorów. Wzruszyła się! Zobaczcie sami:

Szkodliwy pakiet cnót – recenzja na CPA

A tu cytat: „Szkodliwy pakiet cnót” to prawdziwy rollercoaster, zarówno fabularny, jak i dialogowy. Dzięki inteligentnemu humorowi, świetnie zarysowanym bohaterom i zaskakującej fabule powieść stanowi prawdziwą chrapkę dla wszystkich, którzy cenią właśnie takie elementy w książce. Napisana sprawnie, wciągająco i przemyślanie. I pamiętajcie, to nie tylko komedia z wątkiem kryminalnym, jest tu o wiele więcej wątków, które z tymi dwoma gatunkami nie mają nic wspólnego. To sprawia, że książka zyskuje w odbiorze i sprawia, że trudno się od niej oderwać. Gorąco polecam.

Znalazłam także kolejną recenzję, tym razem pisaną przez mężczyznę co zawsze jest dla mnie wydarzeniem, bo jestem przecież „babską” pisarką:)).

Blog pisany inaczej – recenzja

Fragment recenzji: „czytelnik bez problemu wchodzi w uczucia postaci i autorka szybko przejmuje kontrole nad czytelnikiem, kierując jego emocjami. A w tej książce dzieje się wiele. To wielowarstwowa powieść, na którą można patrzeć pod różnymi kątami. Dodatkowo wrodzony humor autorki jest tutaj w znaczny sposób uwidoczniony, oraz dystans do bohaterów. Trudno powiedzieć, aby był to klasyczny kryminał. Przy tej książce bawiłem się doskonale. Świetna lektura na wieczór dla każdego, kto ma ochotę sięgnąć po coś lekkiego i przy czym chce odpocząć.”

A tu przypomnę zapowiedź na portalu Zbrodnia w Bibliotece:

Zbrodnia w Bibliotece – zapowiedź
2 komentarze do “Kultura Siedlecka mnie przepytała”

  1. mp mówi:

    Gratuluję dobrych rezenzji (i wcale się im nie dziwię), oby przełożyły się na sukces komercyjny 🙂

  2. admin mówi:

    Dziękuję. Dochodzą mnie kolejne dobre wieści :), napisze o nich 🙂

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats