Archive for styczeń, 2012

admin

14 stycznia 2012

– Im więcej wina piję, tym mniej mi się podoba Angelina Jolie! – stwierdziłam z niepokojem.

– Eee… na mnie to tak nie działa – Guciowa podejrzliwie obejrzała swój kieliszek.

Szczęściara!

Siedziałyśmy jak za Starych Dobrych Czasów i żłopałyśmy winko. To było nasze pierwsze spotkanie w nowym roku. Tym samym widzicie, że wcale nie przegapiłam, iż mamy już 2012 rok:)). Pewnie jesteście ciekawi, jak przestawiała się uroda Angeliny Jolie… jakiś czas później. Hmm… Nie pamiętam.

Przeczytałam w ostatnim Newsweeku rzecz niebywałą. Podważającą sens naszej silnej woli. Mianowicie dwóch socjologów uknuło teorię, że najbliższe otoczenie ma na nas ogromny wpływ. Do tego stopnia, że jeśli nasi znajomi są otyli, to zaczniemy tyć! Co więcej: jeśli znajomi naszych znajomych są otyli – to też będziemy tyć! Jasna cholera!

Od razu zrobiłam szybki przegląd znajomych. Hm… Bo wiecie, ja tu się ciągle odchudzam i odchudzam, a wychodzi na to, że mogę się starać i strać, a znajomi i tak zrobią mi w poprzek! I znajomi moich znajomych też!

No to robię ten przegląd, i robię… I myślę sobie: dobrze jest! Tylko w mojej redakcji co najmniej trzy dziewczyny schudły. I to jak! Laski są! He, he, he… Pomyślałam sobie, że w takim razie wcale nie muszę się wysilać z tym odchudzaniem. Jeśli to prawo działa, to im bardziej będę chudły one… No wiecie. One sobie od ust odejmą, a ja i tak schudnę!  Baaardzo jestem za tą teorią, bardzo!  Co za dobra wiadomość w nowym roku! Oby więcej takich!

I tego wam właśnie życzę w 2012 roku: samych dobrych wieści, optymizmu i kochanych znajomych (i ich znajomych), którzy będą mieli na nas i na nasze życie dobry wpływ:))). Tego wam życzę ja, Zaczyńska!


FireStats icon Działa dzięki FireStats