Z życia redakcji | Goniąc króliczka
admin

17 listopada 2008

A jaką ty Tomku sam byś sukienkę założył? Justyna pierwsza spojrzała na Tomaszka z wielką ciekawością.

A taką całą złotą! – zapalił się Tomek.

Rzuciłyśmy się od razu go całować.

Tomek był na pokazie mody, który organizowała śliczna Sylwia Olędzka. I pisał dziś relację. Justyna pierwsza starała się go natchnąć weną, stąd pytanie o sukienkę. Tomuś wczuł się w rolę i napisał jak z płatka. Niemal go widziałyśmy siedzącego obok, w złotej lśniącej  sukni. Miodzio!

Darek zawsze siedzi cichutko w swoim kąciku, a jeśli się odezwie, to zawsze jakąś perełką. Dziś perełek nie puszczał, tylko robił odgłosy. Kichał, albo szeleścił ścienną mapą. Szeleścił, to mało powiedziane. Szurał nią, trzaskał i wybuchał. Kompletnie go dziś nie rozumieliśmy. Ja mało zawału  nie dostałam od tych trzasków.

Z Justyną drugą kłóciłyśmy się o efekt jojo. Twierdziłyśmy (z Justyną pierwszą), że ona go ma, ale zaprzeczała, tłumacząc, że tylko „wafelki wpie…la”. Nie udało nam się dowieść, że wpier…lanie wafelków to efekt jojo właśnie. Powiedziała, że i tak będzie je wpie…lać. I słusznie, Konsekwentnym trzeba być!

Kilka dni temu Piotruś pierwszy naskarżył na Piotrusia drugiego (tego co wszystko wie o komputerach i zamieszcza mi filmiki), że ten jest nieużyty. Nieużytość miała się przejawiać następująco:

Ja go pytam o coś, a on robi minę i jęczy: „to nie wiesz???”

Zdziwiłyśmy się szczerze:

A nie wiesz????

Przecież Piotruś pierwszy też wszystko wie, jak Piotruś drugi. Dlatego nie przyjęłyśmy do wiadomości sugestii o nieużyteczności Piotrusia drugiego, o nie!

A ja zaraz lecę po piwo. Wypiłam wczoraj Bachorowi Żywca. Wybaczył, to znaczy że kocha. To kupię mu dwa. A wypiłam, bo się wzruszyłam występem artystów z Indii. Napiszę o nich i zamieszczę filmik.

Acha, nasz Krzysio podkuwacz, przyjaciel rodziny, ma dziś urodziny. Krzysiu! Sto lat w zdrówku i przy pieniądzach! I jeździj ostrożnie! Ahoj!Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats