Zapolska Małgosi | Goniąc króliczka
admin

21 listopada 2008

Zadzwoniła właśnie Małgosia. W najbliższą niedzielę, 23 listopada, zaraz po godz. 21.00 w I Programie Polskiego Radia rozpocznie się słuchowisko „Ostatni akt” o Gabrieli Zapolskiej. Autorką scenariusza sztuki jest właśnie Małgosia Sobieszczańska! Spektakl radiowy reżyseruje Janusz Kukuła, a tytułową rolę gra sama Teresa Budzisz-Krzyżanowska! Jej sekretarkę z kolei gra Marta Lipińska, lekarza Mariusz Bonaszewski, a ojca Kazimierz Kaczor.

Masz słuchać i powiedzieć, co myślisz – nakazała Małgosia twardo.

To z nią jeździłyśmy po polach szukając dla mnie siedliska, kompletnie niezrażone moimi skrótami (wpis Zupełnie znienacka). Umówiłyśmy się własnie na wędzenie świątecznych wyrobów. Mam już zgromadzone drewno z jabłonek i wiśni! Ha! Ustalimy tylko termin. Wędzarka czeka.

Wy też słuchajcie i podzielcie się tu uwagami. Ta tam jestem przekonana, że będzie ciekawie!

I trochę statystyki: w ciągu miesiąca blog odwiedziło blisko 2,5 tysiąca  czytających! Liczba gości dobija właśnie do numeru 9 500, a liczba odwiedzonych stron to ponad 22 000. Pozdrawiam was gorąco!5 komentarzy do “Zapolska Małgosi”

 1. malgosia s mówi:

  Mariolciu, zaskoczyłaś mnie. Co prawda Twoje pytania wzbudziły moją czujność, ale myślałam, że chcesz się upewnić 🙂 Kochana, jak fajnie być na Twoim blogu! Strasznie się denerwuję. Trzymaj kciuki, plizzzzz!!!!! Pozdrawiam wszystkich Twoich czytaczy 🙂

 2. admin mówi:

  Będzie dobrze! Ustawiłam już Jedyneczkę, sprawdziłam, czy działa i czekam. Jezu! Jestem taka przejęta! Ściskamy cie mocno!

 3. Guciowa mówi:

  Do Małgosi: Suuuper!!! Bardzo mi się podobało słuchowisko. Już zapomniałam, że można się tak zasłuchać! Ostatni raz słuchałam „Ani z Zielonego…” i miałam wtedy naście lat…
  Duża buźka 🙂

 4. admin mówi:

  Popieram!!! Jestem pod wielkim wrażeniem! Gra aktorska mistrzowska! Klimat niesamowity. Zasłuchałam się, zamyśliłam, przeżyłam. Małgosiu! Jestem dumna, że cię znam! Proszę o więcej!
  A swoją drogą… faktycznie, dawno nie słuchałam radia, słuchowiska. A to jest po prostu magiczne! No i wielki szacun dla reżysera!

 5. malgosia s mówi:

  Dziękuję, kochane! Jak dobrze mieć przyjaciół :)))) Pozdrawiam Was bardzo, bardzo serdecznie i dzięki, że słuchałyście :))))

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats