Tak się cieszę, że aż się martwię! | Goniąc króliczka
admin

30 kwietnia 2008.

Jestem świeżo po spotkaniu z Krzysztofem Zanussim. Znowu jestem nim absolutnie oczarowana! Pierwszy wywiad przeprowadziłam z reżyserem kilka lat temu, był wówczas w Siedlcach wraz ze swoją żoną. Podczas dzisiejszego wywiadu, znowu starciłam poczucie czasu i miejsca. Po prostu zasłuchałam się w to, co mówił. Czy wiecie, że w swoim ogrodzie sadzi teraz duże drzewa, takie, do których musi zamawiać dźwig?

Kiedyś sadziłem małe, ale teraz nie mam czasu czekać, kiedy urosną. Trzeba mieć jakies poczucie kresu – powiedział lekko.

Jaki kres, na Boga? Krzysztof Zanussi jest młodszy od wielu moich kolegów rówieśników! Nie wiem, jak on to robi, ale to fakt: ma młodą duszę, piękny umysł i mówi tak porywająco, że człowiek automatycznie cieszy się na myśl, jak wiele jeszcze w życiu może się wydarzyć! Podbił moje serce także tym, że ma 9 psów, 2konie i 2 koty (ha! jestem „lepsza” dokładnie po jednym zwierzaku na plus).

– Kotami rządzą psami, psy moją żoną, żona mną – zdradził ze śmiechem tajniki domowej harmonii.

Wywiad, po autoryzacji, będzie opublikowany w „Tygodniku Siedleckim”. I wiecie co? Ten cudowny człowiek przyjął moją ksiażkę! Zabrał ze sobą do domu „Gonić króliczka”!

– Ale koniecznie z dedykacją, bo tylko takie przyjmuję – powiedział szarmancko.

O rany! Walnęłam, oczywiście taką od serca, pełną uwielbiebia… Ale teraz zaczynam się martwić… Krzysztof Zanussi nie lubi wulgaryzmów, jest estetą językowym. A W PIĘCIU MIEJSCACH MOJEJ KSIĄŻKI SĄ BRZYDKIE WYRAZY! 

Ups! No, to będę o czym miała myśleć. Cóż, powiedzmy, że po prostu tak się cieszę, że aż się martwię.3 komentarze do “Tak się cieszę, że aż się martwię!”

 1. lucyolejniczak mówi:

  Ale Ci zazdroszczę tego wywiadu 🙂
  A jak WYRAZY są tylko w pięciu miejscach, to się tak nie przejmuj. Pewnie i Krzysztof Zanussi wie, że czasami trzeba rzucić wyrazem 🙂

 2. admin mówi:

  Lucy! Dobra kobieto! Umiesz pocieszyć i ogromne dzięki za to! Inna sprawa, że to są NAPRAWDĘ brzydkie wyrazy. A nie jakaś tam „cholera jasna”. No, ale z drugiej strony, czy człowiek, który ma 9 psów może być małostkowY? No, nie? Chyba uchwycę się tej myśli, żeby nie złapać doła. Ale za pociechę jeszcze raz dziękuję!

 3. troppo_bella mówi:

  A co tam, niech się Pan Reżyser nauczy, jak dodawać językowi soczystości!

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats