Marcin Wroński genialnym pisarzem jest! | Goniąc króliczka
admin

17 listopada 2009

Ludzie! Cieszę się niemożebnie, bo nasz kochany Marcinek Wroński już po raz drugi został nominowany do NAGRODY WIELKIEGO KALIBRU! To najważniejsze polskie wyróżnienie dla twórców literatury kryminalnej i sensacyjnej! Rok temu nominację otrzymał za „Komisarz Maciejewski. Morderstwo pod cenzurą”, a teraz za „Komisarz Maciejewski. Kino Venus”. Hura! Hura! Hura!

Wyobraźcie sobie, że tylko SIEDEM z wszystkich polskich książek tego gatunku  z 2008 roku zostało nominowanych! No i co? Czyż Marcin Wroński nie jest wspaniały? Rozstrzygnięcie nastąpi 28 listopada. Trzymajmy kciuki za Marcina.

Marcin! Kochamy cię! A „Kino Venus” jest rewelacyjną powieścią! Czytałam ją już dwa razy!10 komentarzy do “Marcin Wroński genialnym pisarzem jest!”

 1. nomina mówi:

  Wspaniała nowina! Mam nadzieję, że nominacja zdopinguje Autora do kolejnego tomu, bo nie mogę się doczekać :).

 2. admin mówi:

  Oj, pracuje ten Autor, pracuje! Nie zdradzam szczegółów, ale sama ciekawa jestem efektu!

 3. lucyolejniczak mówi:

  Trzymam kciuki, rzecz jasna 🙂

 4. Marcin Wroński mówi:

  Są Panie ogromnie miłe. Czym się wywdzięczę? 😉 Dziękuję bardzo!

 5. admin mówi:

  Myślę, że jakaś wspólna wódeczka lekuchna, na początek, potem śpiewy, może trochę tańców… Oooo… podoba mi się!

 6. wiolka mówi:

  Panie Marcinie- TRZYMAMY MOCNO KCIUKI!!!

 7. nomina mówi:

  Och, możliwość odwdzięczenia się jest bardzo prosta: szybciutka premiera nowego tomu :).
  Aczkolwiek wódeczką przy śpiewie takoż nie pogardzę :).

 8. Marcin Wroński mówi:

  Drogie Panie, nie żebym się gniewał, ale kiepsko Panie te kciuki trzymają 😉 No bo jak Mariola słusznie zauważyła w kolejnym wpisie – wygrał Mariusz Czubaj. Co najzabawniejsze, obaj nie pojechaliśmy na rozdanie nagród, bo po pierwsze, zatrzymały nas inne obowiązki, a po drugie, kiedy już uzgodniliśmy zeznania, okazało się, że każdy z nas obstawiał wygraną właśnie tego drugiego! Można więc powiedzieć – nadaję się na jurora 🙂 A teraz z myślą o Paniach wracam do pracy nad Maciejewskim nr 3 i do zobaczenia przy owej wódeczce, choć z Paniami to nawet wody bym się napił, choć do picia wody czuję niewytłumaczalny wstręt 😉

 9. admin mówi:

  A bo to może dlatego, że przed świętami… Kciuki takie chwytne się robią: a to ścierkę, a to miotłę… to może się poluzowały. Wybacz. A wody lać nie będziemy, o nie….

 10. nomina mówi:

  Jakie ścierki, tfu! A kciuki, no cóż, najwyraźniej tak byłyśmy pewne wygranej, że już tę wódkę rozlewałyśmy, zamiast zaciskać pięści.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats