Złożyłam autograf na męskiej klacie! | Goniąc króliczka
admin

21 czerwca 2010

No dobra! Wiem, że ciekawość was zżera! Filmik zrobimy w tygodniu. Dziś pokażę część zdjęć.Powiem wam, że dostaję cudne esemesy i maile od pierwszych czytelników.No, jak was nie kochać?! Tyle miłych słów! I entuzjastycznych! Najlepsza była Edytka (z naszej redakcji Tygodnika Siedleckiego) z Danielem (mężem). Otóż mieli jedną książkę, a oboje zażarło. Czytali na raty i kłócili się, czyja kolej. Edytka opowiadała to z taką pasją, że myślałam iż mi się zejdzie ze śmiechu.

Zapomniałam o jednym powiedzieć. W trakcie wieczoru twardzieli pewien przystojny mężczyzna rozdarł przede mną koszulę, wystawił muskularną pierś odzianą w podkoszulek i poprosił o autograf.  I ja ten autograf złożyłam! A jak!

Po wieczorze autorskim długo dochodziłam do siebie. Na drugi dzień po premierze poszłyśmy z Anią z Sanoka obejrzeć jedyny w Polsce obraz El Greco „Ekstaza św. Franciszka”. Oprowadziła nas zjawiskowa kustosz Dorota Pikuła. Tak nas przygotowała do odbioru dzieła sztuki, że gdy stanęłam przed tą pancerną szybą, poryczałam się. A potem przyklękłam przed kustoszką na kolano i czołem biłam z podziwu dla jej kunsztu. No a potem poszłam na wywiad do Radia Eska Siedlce. Miało być na wesoło, a ja tu taka rozedrgana wzniosłościami. Zobaczę co wyszło, jutro pójdzie wywiad w Esce.

Oto kilka fotek.

A dupa! Musiałam wykasować zdjęcia bo mi porozwalały układ stron.  Teraz siedzę i myślę, jak to zrobić, żeby było dobrze.

Jestem wielka! Zrobiłam GALERIĘ! Na zdjęcia możecie popatrzyć w GALERII.4 komentarze do “Złożyłam autograf na męskiej klacie!”

 1. prowincjonalna_nauczycielka mówi:

  Można wykorzystać picassę – dzięki niej robi się albumy zewnętrzne i na stronę wkleja się link lub okno odsyłające do albumu: picasaweb.google.com/
  A oglądać można np. tak: http://picasaweb.google.com/m1b1m1m/MierzejaWislana

 2. admin mówi:

  O! A ja przed chwilą zrobiłam galerię. Ale to lepszy pomysł i muszę poprosić Tinę, żeby mi to coś zewnętrznego zrobiła:)) Dzięki!!!

 3. ala mówi:

  Mariolu! Fantastyczny ten wieczór autorski! Gratuluję sukcesu, fanów i serdecznie pozdrawiam 🙂

  Ala
  P.S.Właśnie przejrzałam galerię – aż usiadłam z wrażenia 🙂 UAU!

 4. admin mówi:

  Alu dzięki! Mam nadzieję, że twojej sprawie coś się ruszyło? Trzymam kciuki!

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats