Jagoda czy arbuz? | Goniąc króliczka
admin

9 lipca 2010

Nikogo nie zdziwię chyba, jeśli nadmienię, że znowu jestem na diecie. Tak. Hobby takie. Cholera jasna. Ale Justyna też jest. I ona o tej diecie wie wszystko, a ja wydzwaniam do niej i dopytuję. Brakuje mi owoców. Ale ponoć jeszcze muszę czekać na ten owocowy etap. I nie będzie tak od razu: hop siup i pożarł kobiałkę truskawek.

– Jeden owoc na początek. Jeden w ciągu dnia – poucza mnie Justyna.

Popatrzyłam na moją borówkę amerykańską, obsypaną jagodami jak nigdy. JEDNĄ jagodę? O żesz!

Podjęłam męską decyzję. Zjem arbuza. JEDNEGO. Justyna nic nie powiedziała. Chyba nade mną ubolewa.

A teraz daję wam linka do Modowo.pl. gdzie trwa właśnie konkurs twardzielkowy! Nie masz jeszcze książki? Możesz ją wygrać! Konkurs jest na głównej stronie!!!

http://modowo.pl/konkurs-jak-to-robia-twardzielki12 komentarzy do “Jagoda czy arbuz?”

 1. lucyolejniczak mówi:

  Ty nie czekaj aż minie sezon owocowy. Diabli z tym odchudzaniem ! Przecież zawsze możesz zacząć się odchudzać po sezonie, prawda? Ja bym tak zrobiła 🙂

 2. admin mówi:

  Lucy… Uroczyście oświadczam, że właśnie tych słów potrzebowałam! Może Justyna nie przeczyta:))) Bo obie będziemy miały przesrane, za przeproszeniem:)

 3. nomina mówi:

  Mariolka, arbuz jest bardzo moczopędny, więc i tak zleci Ci z wagi (bo jak mniemam, idziesz Dukanem, który polega mniej więcej na tym, że organizm, coby się nie zatruć nadmiarem białka, a w zasadzie tzw. produktem jego przemiany, szybciej wypłukuje te produkty przemiany :)).

 4. Kasia Hordyniec mówi:

  z tego, co widziałam na zdjęciach, nie musisz się odchudzać. Daj spokój. jedz po prostu mniej, ale wszystko, z twoją figurą?!

 5. admin mówi:

  Taa… Ale ja kocham jeść! Wpieprzam za przeproszeniem jak facet na fajrancie. Jak jem, to żyję. Czysta przyjemność. Tak mi się jakoś porobiło…

 6. admin mówi:

  Od razu wiedziałam, że arbuz jest mi pisany:)))

 7. Agnieszka Podolecka mówi:

  Jak byłam w Afryce, to pewien znajomy Afrykanin wyjaśnił mi spokojnie i wyraźnie (żebym ja, tępa biała kobieta zrozumiała), że mężczyzna to nie pies, żeby się na kości rzucać, a kobieta być miękka tu i ówdzie i jeszcze gdzie indziej, żeby ją było za co złapać, potrzymać, poklepać i pougniatać. Tylko wtedy może podniecić faceta. Chude są do bani. Więc wrzuć na luz. Wtedy spodobasz się Afrykanom i tym normalnym facetom. Ale przede wszystkim masz zaakceptować siebie i kochać swoje ciałko i ciezyć się z tego co masz.
  A poza tym, jak bedziesz za chuda, to jaki pożytek z Twojego ciałka po Twej śmierci będzie miała sfora Twoich psów?…

 8. Justyna mówi:

  Jezu, jak mnie ta wiadomość o arbuzie ucieszyła… ;)To teraz będziemy kurczaki nim zagryzać. Bez wyrzutów sumienia!

 9. admin mówi:

  Właśnie wprowadziłam w czyn! Nie ma nic pyszniejszego! ARBUZ! ARBUZ! ARBUZ!

 10. admin mówi:

  He… he… Pamiętam, że dla Afrykanów miałaś za małą pupę! :)))

 11. nomina mówi:

  @Mariolka i Justyna — poumartwiać się pro forma możecie, bo onże arbuz ciut wysokoglikemiczny, ale tylko szczypta wyrzutów sumienia, nie więcej.

  I wyrzućcie z diety wszystko, co Was uczula albo powoduje jakąś nadwrażliwość. Mój lekarz znalazł teorię hydroalergenową – przy jedzeniu rzeczy, których organizm nie chce dostawać, gromadzi się woda, coby te alergeny tak jakby „rozrzedzić” (to było takie tłumaczenie dla blondynki). I jak się odstawia rzeczone, to się chudnie. To prawda, bo jak musiałam rok temu jeść długo tylko gotowanego kurczaka bez przypraw i wodę, to bez większego wysiłku schudłam 6 kg w 3 tygodnie. A jak wróciłam do histaminowców, to i mnie wróciło na wadze :(.

 12. admin mówi:

  I bądź tu człowieku mądry! A ja myslałam, że o dietach już wszystko wiem:))

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats