Babskie trio z jajami! | Goniąc króliczka
admin

20 września 2010

Byłam wczoraj w Łodzi na wystawie klubowej szpiców.  Jak cudownie było zobaczyć te kochane gęby (czytaj: zaprzyjaźnionych hodowców).  Marcin opowiedział mi historię wiaderka. Jezu! Ryję do tej pory ze śmiechu, ale nie zdradzę szczegółów, przeczytacie o wiaderku o kolejnej książce:))).

Wiecie co? Nasze hodowczynie pomeranianów to prawdziwe twardzielki.  Wszystkie! Jedna zrezygnowała z samochodu, a kupiła psa… (TAK! Tyle kosztował szczeniak!!!). Inne pracują z nimi dzień i noc, jeżdżą na wystawy za granicę, a pieski zachowują się jak prawdziwe model i modelki na wybiegu! Podziwiam je! A pieski mamy już w Polsce na światowym poziomie! Jak miło popatrzeć na te małe dzieła sztuki z mokrymi noskami i wesołymi oczkami! Nasze hodowczynie to twardzielki z jajami! Hodowcy, jak najbardziej, też:)!

Jeśli o babach z jajami mowa, to… Wróciłam późną nocą, a tu miła niespodzianka! Portal Dla Lejdis zamieścił recenzję Twardzielek. Jaka cudną! Czy nie macie wrażenia, że jest napisana tak prosto od serca? Pani Recenzentka, chce czy nie chce, zostaje wciągnięta do Klubu Twardzielek!

http://www.dlalejdis.pl/artykuly_kultura/75-recenzja/5588-babskie-trio-z-jajami

PS.

O! A przed chwila znalazłam polecankę!

http://pl.shvoong.com/books/novel-novella/2053405-jak-robi%C4%85-twardzielki/

Ale fajnie!!!

PS2

I jeszcze jedno! Właśnie się dowiedziałam, że Twardzielki można kupić taniej o 20% w Kolporterze dla sympatyków portalu nakanapie.pl z okazji urodzin portalu! Ha! Miły rabacik!

http://nakanapie.pl/konkursy/urodziny/kolporter2 komentarze do “Babskie trio z jajami!”

  1. Agacia mówi:

    Ach Ty i te Twoje zwierzaki 😀

  2. admin mówi:

    Kochana! Dzięki nim poznałam cudnych ludzi:)).

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats