Jeszcze pod presją… | Goniąc króliczka
admin

23 stycznia 2011

Ojojoj! Ale mnie nie było! A ile się działo! Brałam udział w wyczerpującej emocjonalnie interwencji odbioru zwierząt ze względu na dramatyczne warunki, w jakich przebywały.  Interwencja nietypowa, bo właściciel kręcił, jak szalony bączek. Może dlatego, że miał oparcie w bardzo dziwnej fundacji… Obawiam się, że jeszcze o niej będziemy słyszeć w niekoniecznie pochlebnych okolicznościach. Tak czy siak, sprawę prowadzi policja.

Rozstrzygnięto konkurs na Wydarzenie Kulturalne Roku 2010 miesięcznika Kultura Siedlecka! Pierwsze miejsce zajął Tomuś Markiewicz, mój redakcyjny kolega, który wydał książkę „Gwiazdozbiór” (wywiady ze znanymi gwiazdami). Tomuś gratuluję!!!! Wydanie i promocja „Jak to robią twardzielki…” zajęły drugie miejsce!!!! Ha! Aleśmy piękni, młodzi i zdolni:))))

Dzisiaj jeszcze działam pod presją terminów, wydarzeń i obowiązków. Ale gdzieś tak od środy zamierzam wrócić do normalności, he, he… To do środy!15 komentarzy do “Jeszcze pod presją…”

 1. lucyolejniczak mówi:

  Kurcze… z całym szacunkiem dla Twojego kolegi, to Twardzielki powinny były zająć pierwsze miejsce. JA się nie zgadzam!I już!

 2. Ewa mówi:

  Gratuluję drugiego miejsca (chociaż wolałabym gratulować pierwszego)! A powrotu do normalności nie obiecuj- przecież normalność jest nieco nudna… Nie wytrzymasz! Jak znam życie, nie wytrzymasz!

  I dobrze!

 3. admin mówi:

  Ewciu, ty to mnie znasz…:)

 4. admin mówi:

  Ja mu też tłumaczyłam, że biorąc pod uwagę starszeństwo to faux pas zrobił:)

 5. Tomek Markiewicz mówi:

  Mariola obiecuję, że w przyszłym roku zamienimy się miejscami. Całusy i gratuluje!

 6. Ewa Szadyn mówi:

  Mariolko!
  Dawno się nie widziałyśmy, oj daaawno. O Twardzielkach czytałam gdzieś w internecie i koniecznie chcę przeczytać. Bardzo ciesze się z twojego sukcesu.
  Sama też od dwóch lat wydaję książeczki dzięki życzliwości wydawnictwa Beata Izdebska z Siedlec. Ale gdzież mi do ciebie, amatorka jestem ci ja, ha, ha, ha.
  Buxka
  Ewa

 7. Sabina T. mówi:

  Gratulację, jakby nie patrzeć miejsce na podium !!!
  panu Tomkowi również gratuluję !
  pozdrawiam. Sabina

 8. Agnieszka Podolecka mówi:

  Wiesz, Mariolku, myślę że to drugie miejsce nie ma większego znaczenia. To co pozostanie po Tobie, jak się przeniesiesz do następnego wcielenia, to pamięć o tym, co zrobiłaś dla tych wszystkich zwierząt. Nie znam nikogo takiego jak Ty! I jestem bardzo dumna, że znajduję się w gronie Twoich przyjaciół;-) Mimo że panicznie boję się psów (jak ja w ogóle oddycham wśród Twojej sfory?!) i mam tylko kota i dwie nierozgarnięte świnki morskie…
  A II miejsce jest godne gratulacji;-)

 9. admin mówi:

  Dzięki Aguś:))) A tak apropos to piska już się stęskniły za tobą:))

 10. admin mówi:

  Dzięki Sabinko:))) I w imieniu Tomaszka także:))

 11. admin mówi:

  Ewciu przeczytaj Twardzielki bo tam jest wątek koński! I paru znajomych rozpoznasz:))) Całuję was mocno, wybieram się w odwiedziny w wakacje, ale wcześniej zadzownię:)

 12. Kasia Hordyniec mówi:

  Mariolu, nic to, że druga, dla mnie i tak pierwsza.
  A tak od czapy, chciałam ci powiedzieć, ze znalazłam fajny fragment koncertu jakiegoś, który się odbył w Sokolowie, zajrzyj na bloga do mnie, wklejona tam jest z you tuba piosenka i zapytowuję, czy to jest jakiś zespół, co tam u Was w regionie sobie działa i koncertuje, czy oni przyjechali tylko w gościnę. Świetne chłopaki. Pomijając, ze lubię rosyjskie klimaty

 13. admin mówi:

  Kasiu, kapitalne te chłopaki! Ale to chyba obcy Sokołów nie ten nasz, bliskosiedlecki:). Poszłabym na koncert, oj poszła! Albo może trzeba naszych kulturalnych zapoznać z klipem, żeby nam ich sprowadzili do Siedlec. Na pewno to nie nasze chłopaki:(, wiedziałabym o takich.

 14. Kasia Hordyniec mówi:

  szkoda, że to nie Wasz Sokołów, bo miałam nadzieję na coś więcej od nich. Ale dwuznacznie zabrzmiało, haha

 15. admin mówi:

  Rozumiem cię w zupełności, bo ja też bym miała nadzieje na coś więcej od nich. W rzeczy samej…

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats