„Włóczykijka” – rewelacja! | Goniąc króliczka
admin

16 marca 2010

Jestem wyłączona z życia do tego stopnia, że dziś dzwoniłam do Krzysia i prosiłam, żeby wirtualnie potrzymał mnie za rękę. Potrzymał. Pomogło.

Razem z Justyną jesteśmy odpowiedzialne za przygotowania do jubileuszu Tygodnika Siedleckiego: wydaliśmy właśnie 1500. numer! Pracy jest bardzo dużo, a jeszcze trzeba normalnie pisać i trzymać rękę na pulsie wydarzeń, jak co tydzień.  Dodatkowo wyjeżdżam jutro do Katowic na wystawę psów. Gudika wystawiam w piątek i zaraz po zejściu z ringu wracam do Siedlec. W sobotę od godziny 11 mamy generalną próbę koncertu jubileuszowego, potem sam koncert i bankiet (zapewne do białego rana), a w niedzielę od 10 warsztaty tańca brzucha. Sami widzicie, że wiosna wchodzi w moje życie z przytupem!

Podam wam link do kapitalnego bloga, gdzie rozpoczęła się akcja Włóczykijka. Są tam prezentowane także „Twardzielki”, a uczestnicy dyskusji zadają pytania autorowi. Przeczytajcie o Włóczykijce, bo to jest coś absolutnie nowego w Polsce!

http://spopa1.blogspot.com/2011/03/dwunasta-odsona-z-wydawnictwem-sol.html4 komentarze do “„Włóczykijka” – rewelacja!”

 1. Ewa mówi:

  A jeszcze nie tak dawno straszyłaś, że za kilka dni zwolnisz tempo… Powodzenia i wytrwałości życzę!

 2. ala mówi:

  pogratulować „Włóczykijki” i pogratulować kondycji, Mariola 🙂 – mnie po takim maratonie „z przytupem” przez tydzień trzymali by na OIOM’ie (o ile tylko pesel i składki ZUS’owskie by się im zgadzały) :))))

 3. admin mówi:

  Alu… potrzebuję OIOM-u!!!!!

 4. Tajemnica33 mówi:

  O jejjjj 🙂 jaka miła niespodzianka 🙂 Dziękujemy za miłe słowa 🙂

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats