Całkiem fajna teoria | Goniąc króliczka
admin

14 stycznia 2012

– Im więcej wina piję, tym mniej mi się podoba Angelina Jolie! – stwierdziłam z niepokojem.

– Eee… na mnie to tak nie działa – Guciowa podejrzliwie obejrzała swój kieliszek.

Szczęściara!

Siedziałyśmy jak za Starych Dobrych Czasów i żłopałyśmy winko. To było nasze pierwsze spotkanie w nowym roku. Tym samym widzicie, że wcale nie przegapiłam, iż mamy już 2012 rok:)). Pewnie jesteście ciekawi, jak przestawiała się uroda Angeliny Jolie… jakiś czas później. Hmm… Nie pamiętam.

Przeczytałam w ostatnim Newsweeku rzecz niebywałą. Podważającą sens naszej silnej woli. Mianowicie dwóch socjologów uknuło teorię, że najbliższe otoczenie ma na nas ogromny wpływ. Do tego stopnia, że jeśli nasi znajomi są otyli, to zaczniemy tyć! Co więcej: jeśli znajomi naszych znajomych są otyli – to też będziemy tyć! Jasna cholera!

Od razu zrobiłam szybki przegląd znajomych. Hm… Bo wiecie, ja tu się ciągle odchudzam i odchudzam, a wychodzi na to, że mogę się starać i strać, a znajomi i tak zrobią mi w poprzek! I znajomi moich znajomych też!

No to robię ten przegląd, i robię… I myślę sobie: dobrze jest! Tylko w mojej redakcji co najmniej trzy dziewczyny schudły. I to jak! Laski są! He, he, he… Pomyślałam sobie, że w takim razie wcale nie muszę się wysilać z tym odchudzaniem. Jeśli to prawo działa, to im bardziej będę chudły one… No wiecie. One sobie od ust odejmą, a ja i tak schudnę!  Baaardzo jestem za tą teorią, bardzo!  Co za dobra wiadomość w nowym roku! Oby więcej takich!

I tego wam właśnie życzę w 2012 roku: samych dobrych wieści, optymizmu i kochanych znajomych (i ich znajomych), którzy będą mieli na nas i na nasze życie dobry wpływ:))). Tego wam życzę ja, Zaczyńska!8 komentarzy do “Całkiem fajna teoria”

 1. Maria Ulatowska mówi:

  Mariolko! Ja nie schudłam, buuu

 2. admin mówi:

  No to pokrzycz trochę na znajomych! Niech się poodchudzają! Niech ci nie robią świństwa:))

 3. Ewa mówi:

  Dałaś mi do myślenia… A może niektórych wymienić? Tych najokazalszych…
  Albo chociaż ograniczyć kontakty.

 4. ania.w. mówi:

  owszem,fajna teoria,ale mnie raczej nie dotyczy;-)najczęściej spotykam się z takimi szczupłymi znajomymi,(a zwłaszcza z mężem ),że wcale by im nie zaszkodziło,gdyby przejęli nieco moich obfitości.
  Kiedy powtórzycie sesję z winem,Przyjaciółki kochane?Straszna tęsknota i nostalgia za dawnymi czasami mnie dopadły…

 5. admin mówi:

  Aniu! Powiedz tylko słowo, a będziemy powtarzać wieczory z winem do upojenia:)))

 6. admin mówi:

  Ewciu, rób remanent!

 7. Justyna Paluch mówi:

  Pani Mariolu, ponieważ moja mama jest niefejsbukowa, to ja zapraszam https://www.facebook.com/events/211150962316607/, szczegóły dostępne także tu: http://www.impresja.home.pl/
  Nocleg możliwy także u nas 🙂

 8. admin mówi:

  O kurcze, to ja się piszę:) z noclegiem:))

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.


FireStats icon Działa dzięki FireStats